Güncellemek için aşağı sürükleyin

Blogio'ya Sor 11 May

Bir insanın iyi kalpli olduğunu nasıl anlaşılır?

2 Puan
 • 11 May

  Şu hayatta Ben kötü bir insanım diyen birini herhalde bulamayız. Herkes kendine göre iyi, herkes kendine göre masum. direkt gözlem yaparak anlayabilirsiniz bence. özellikle de annesine karşı tutumunu ve davranışlarını gözlemleyin. birde dışarıda insanlara karşı davranışını inceleyin. bu sayede anlayabilirsiniz.

  0 Puan
  • 11 May

   sokak hayvanlarina yardım ediyorsa iyi kalplidir.. aksi taktirde iyi kalpli degildir..

   0 Puan
   • 11 May

    bence tartışmada ortaya çıkar. büyük bir tartışma yaşandığında kişiniz davranışları, olayı ele alış şekli, söylediği sözler ve diğer tüm unsurlar iyi kalpli olup olmadığı konusunda ipucu verebilir. boşuna dememişler bir insan ancak kavgada anlaşılabilir diye.

    0 Puan
    • 11 May

     İyi bir oyuncu olabilir. Bu nedenle iyi kalpli olup olmadığını anlamak için gözlem yapmak gerekir. Birkaç gün değil de uzun bir süre gözlemleyin. Onunla birçok ortama girerek; davranışlarını, hal ve hareketlerini gözlemleyebilirsiniz.

     0 Puan
     • 11 May

      Davranışları, güncel ya da geçmiş bir konu hakkında verdiği tepkiler ve sana karşı tavrından anlaşılabilir. Bunun yanı sıra insanları önemsiyor mu, acılarını kendi acısı gibi hissediyor mu? Tüm bunlar iyi kalpli olup olmadığını gösterebilir

      0 Puan
      • 11 May

       Ben merhametinden ve diğer insanlara davranışlarıdan anlarım. Sokak çocuğuna nasıl davranıyor, garsona teşekkür ediyor mu, üzücü bir olay karşısında nasıl tepki veriyor gibi detaylar iyi kalpli olup olmadığını kanıtlar bence. Bunun dışında hayvanlara yaklaşımlarını gözlemlerim. Düşman gibi davranıyorsa, uzak dururum.

       0 Puan
       • 11 May

        Fedakarlığından anlaşılır. Fakat aynı zamanda kendine de gösterdiği saygıdan anlaşılır. Feda ederken kendini perişan etmez. Kalbi bir terazi gibidir.

        0 Puan

        Benzer gönderiler

        Blogio'ya Sor 7 May
        0 Puan
        Blogio'ya Sor 7 May
        0 Puan