Güncellemek için aşağı sürükleyin

Blogio'ya Sor 21 May

Arkadaşlık kurmaya çalışırken hemen fark edilebilecek bir tehlike işareti nedir?

0 Puan
 • 21 May

  Kızlar, eğer en yakın arkadaşınız sizi erkek arkadaşınızın yanında sürekli bozuyorsa o arkadaşınızdan uzak durun. Böyle arkadaşlar sinsi ve tehlikeli olur. Benim en yakın arkadaşım diye bildiğim kız arkadaşım, erkek arkadaşımı elimden aldı. Diyeceksiniz ki kadın olsaydın da kaptırmasaydın. Hayır, öyle değil işte. Adam bildiklerimiz hakkında yanılmışız aslında. Arkadaş seçerken dikkat edin.

  0 Puan
  • 21 May

   ben size biraz daha derinleştirerek birkaç şey anlatmak istiyorum. Bir arkadaşın tehlikeli olup olmadığını anlayabilmeniz aslında oldukça basittir. Sizin lehinize olabileceğini düşündüğünüz bir konuda, arkadaşınız sizi ısrarla vazgeçirmeye çalışıyorsa, orada bir tehlike sezmelisiniz. Çünkü kıskanç arkadaş, sizin mutlu ve başarılı olmanızı asla istemez. Bu karşı cins ilişkisinde de ortaya çıkabilir. Kanka yaa bu kız sana hiç yakışmıyor deyip, nedenlerini ortaya koyamıyorsa bilin ki sizi kıskanıyor. İyi bir dost, arkadaşının zarar göreceği hiçbir şeyi istemez ve onu her zaman korur.

   0 Puan
   • 21 May

    eğer siz bir kız, arkadaşınız erkek ise ve aranızdaki ilişki sadece arkadaşlık ise, bunu test etmek istiyorsanız onunla yalnız kaldığınız bir anda başınızı omuzunuza koyun. nefes alıp verişleri hızlanıyorsa, hemen kaçın oradan. bu arkadaş tehlikeli, yakalarsa öpecek

    0 Puan
    • 21 May

     size çok ince bir detay vereyim. bunu çoğunuz bilmez belki. dostluğuna inandığınız bir arkadaşınızı telefonla arayın. çok zor durumdayım deyin. sadece bunu söylemeniz yeterli. eğer size “ ne oldu, bir şey mi var, anlatsana “ gibi laflar ederse, bilin ki o arkadaştan bir cacık olmaz. ama eğer size söyleyeceği ilk laf “ Neredesin “ olursa, bilin ki sizin için yapmayacağı şey yoktur. isterseniz bunu arkadaşlarınıza uygulayın ve ne kadar samimi olduklarını test edin.

     0 Puan
     • 21 May

      sırrınızı başkaları ile paylaşan arkadaşa arkadaş denmez. bence en önemli tehlike işareti budur.

      0 Puan
      • 21 May

       Parasız kaldığınızı hissedince arkasına bakmadan giden kişilere dikkat edin!

       0 Puan
       • 21 May

        bundan 30-40 sene önceki arkadaşlıklar ile günümüzde kurulan dostluklar arasında açık ara fark olduğu aşikârdır. o dönemlerde yaşamamış olanlarınız vardır elbette. en azından eski yeşilçam filmlerinde bu izleri bulabilirsiniz. arkadaşlık, çok kolay sağlanabilen bir iletişimdir. gerkes ile arkadaş olabilirsiniz ama herkesle dost olunmaz. bence ilk tehlike işareti, zor zamanda sizi tek başınıza bırakıp gitmektir.

        0 Puan

        Benzer gönderiler