Güncellemek için aşağı sürükleyin

Blogio'ya Sor 9 May

Annenizin en sevdiğiniz sözü veya özelliği nedir?

0 Puan
 • 9 May

  Çiçekleri sevmesini ve onlara can verip onlarla konuşmasını seviyorum.

  0 Puan
  • 9 May

   Sürekli komşu çocuğunu örnek göstermesi… sanırım bütün annelerin ortak özelliği bu. Komşunun oğlu şunu yapmış, şuraya gitmiş, şu işe girmiş. Banane annem bananeeeeeeee. Ben buyum, ben senin oğlunum diyemiyorum tabii.

   0 Puan
   • 9 May

    her ne kadar küçükken sarı olsam da, şuan kumralım. annem hala sarım diye sever beni. çevremdeki kimse anlam veremese de neden sarı olduğuma; annemle ben biliyoruz. annemden sürekli sarım kelimesini duymak çok güzel….

    0 Puan
    • 9 May

     Çok güçlü olması, her şeye ve herkese rağmen dimdik durması. Benim annem çok güçlü bir kadın ve bu özelliği kendine hayran bırakıyor. Ailemi seçebilme şansım olsaydı yine kendi annemi seçerdim kesinlikle.

     0 Puan
     • 9 May

      Genellikle hasta olduğumda ya da hasta olmama yakın olan aşırı ilgisi, bana hala çocukmuşum gibi hissettiriyor. Sanki hala büyümemişim gibi üzerime battaniye örtüyor televizyondan sevdiğim şeyleri açıyor. Sanırım ben hala annemin küçük oğluyum.

      0 Puan
      • 9 May

       Geçen günlerde sevgilimle beraberdim. Yine her zamanki gibi “sen neredesin” dedi. Çocuk yanımda, annem bağırıyor. Morardı artık gülmekten. Sürekli duyduğum sözlerinden birisi. Her ne kadar kızsam da, en sevdiğim sözlerinden birisi ve merak etmesi mükemmel iyi geliyor bana.

       0 Puan
       • 9 May

        Kimseyi kırma, iyi niyetinden hiçbir zaman vazgeçme. Herkes kalbinin ekmeğini yer kızım der sürekli.

        0 Puan

        Benzer gönderiler

        Blogio'ya Sor 7 May
        0 Puan
        Blogio'ya Sor 7 May
        0 Puan