Güncellemek için aşağı sürükleyin

Blogio'ya Sor 16 May

Aldığınız hangi şey her kuruşuna değer?

0 Puan
 • 16 May

  Küçüklüğümde her zaman kötü bir bilgisayarım oldu, çok eskiydi sadece müzik falan dinleyebiliyordum ama arkadaşlarımın çok güzel bilgisayalari vardı iyi oyunlar oynarlardi hep özenirdim. 3 sene önce 20 yaşıma geldiğimde aliexpress üzerinden bir bilgisayar topladım islemci ekran ram... O kadar mutlu olmuştum ki hem çok ucuza gelmişti hem de her kuruşuna sonuna kadar değmişti.

  0 Puan
  • 16 May

   belki benim paramla alınmadı ama dayımın ben 9 yaşındayken bana aldığı bisiklet, aldığım en değerli hediyeydi. Benim sevdiklerime aldığım hediyeler arasında ise, babama aldığım takım elbiseydi. Onu ilk giyerken yaşadığı heyecanı anlatamam. İlk maaşımla aldığım için önemi daha fazlaydı onun için. Her kuruşu helali hoş olsun ona.

   0 Puan
   • 16 May

    açıkçası şu an pek aklıma gelmiyor ama bu soruya yanıt verirken genel olarak düşünebilirsiniz. çiftçilik yapıyorsanız, satın aldığınız traktör sizin için en değerli şey olabilir. mesleğiniz kasap ise, mükemmel bir bıçak seti sizin için çok kıymetli olabilir. bilgisayar ile alakalı işler yapanlar için, tam donanımlı son model bir dizüstü bilgisayarı için, her kuruşuna değer denilebilir diye düşünüyorum

    0 Puan
    • 16 May

     Sevgilime tek taş yüzük almıştım. Sene 2000. O zaman tam 4500 lira eski parayla. Şimdiki değeri en az 15 bin. Askere gittim. Beni askerdeyken aldattı. O zaman gerçekten ona değerdi ama sonra o kadar pişman oldum ki anlatamam. Geri de isteyemedim. Şimdi olsa söke söke alırdım

     0 Puan
     • 16 May

      engelli kardeşime aldığım akülü araba. o arabayı satın almak için tam 2 sene para biriktirdim. maaşımdan her ay köşeye para koydum. ama sonunda almayı başardım. şu ana kadar satın aldığım en anlamı ve değerinde olan şey sanırım oydu. yine olsa yine aynısını yapardım.

      0 Puan
      • 16 May

       anneler günü için anneme aldığım resim çerçevesi. rahmetli babamın da olduğu aile fotoğrafımızı koydu içine. canım anam, sana her şey feda olsun.

       0 Puan
       • 16 May

        2010 yaz mevsiminde satın aldığım kırmızı elbisem! çünkü o elbise ile şimdi kocam olan adamın kalbini çalmıştım.

        0 Puan

        Benzer gönderiler