Güncellemek için aşağı sürükleyin

Blogio'ya Sor 4 May

Ailene asla itiraf edemeyeceğin bir şey ne?

0 Puan
 • 4 May

  İnternette sahte, dram dolu hikayeler paylaşmayı seviyorum. İnsanların zaaflarını görmek ya da bir başkasına acıyarak kendi hallerine şükrettiklerini görmek ilginç bir şekilde keyiflendiriyor beni. Üstelik bu insanlar her kesimden; yaşlı - genç - gay ya da homofobik olabiliyor. Vicdan neden olgunun herkeste olduğunu bilmek güzel.

  0 Puan
  • 4 May

   Geçen yıl yaz okuluna değil, sevgilimle tatile gitmiştim. Sanırım asla itiraf edemeyeceğim.

   0 Puan
   • 4 May

    Sonunda suç arkadaşımı buldum :D

    0 Puan
   • 4 May

    Bu yıl mezun olup doktor olacağımı sanıyorlar fakat ben hala 1. sınıftayım. Arkadaş ortamında takılmaktan, hovardalık yapmaktan asla ve asla sınavlarıma çalışmadım. Pişmanım fakat iş işten geçti....

    0 Puan
    • 4 May

     Onlarca kilometre uzakta yaşadığımdan dolayı onları yılda sadece bir veya iki kez gördüğüm için çok mutluyum. Onlara dayanamıyorum. Tek muhabbetleri dedikodu ve insanları çekiştirmek. Hayatım boyunca nasıl ve neden bu kadar depresyonda olduğumu, alkol ve parti yoluyla kaçış bulduğumu hiç anlamadım. Yurt dışında yaşadığım için ayık, süper harika bir ailem var ve onları neredeyse hiç görmüyorum, harika.

     0 Puan
     • 4 May

      Hayatımın yarısından fazlasında depresyonda olduğum gerçeği... Bir aile dostumuzun intihar ettiğini hatırlıyorum ve annem “Birinin bunu nasıl yapabileceğini anlamıyorum” diyordu. Sakin bir şekilde, defalarca denediğimi ve hala düşündüğümü söyledim. Annemlerin yüzündeki güvensizlik ve çaresizlik görüntüsü kalbimi kırdı ve söylediklerimi nasıl yorumladıklarını anladım. Şuan her şeyin yolunda olduğunu düşünseler de, durum hiçte öyle değil.

      0 Puan
      • 4 May

       Dostum kullanıcı adın hayatını ve bakış açını özetler nitelikte...

       0 Puan

      Benzer gönderiler

      Blogio'ya Sor 5 May
      0 Puan