Güncellemek için aşağı sürükleyin

Bitcoin 22 May

Bitexen neden bu kadar popüler? Bitexen dolandırıcılığı olabilir mi?

Whatsapp, messenger hatta Twitter'dan bile mesajlar yağıyor. Şu linke tıkla üye ol şu kadar TL kazan vesaire diyorlar. Milyonluk Instagram sayfalarında da görmeye başladığım bu furya yeni mi başladı olayı nedir? Bitexen devlet onaylı mı, ileride bir Bitexen dolandırıcılığı söz konusu olabilir mi?

0 Puan
 • 24 May

  Bitexen yasal mı değil mi, devlet onaylı mı orasını bilmiyorum ama 1 Hazirana kadar referansınızla üye olan herkese 30 TL veriyor ve size de yaklaşık aynı tutarda kripto para veriyor. Ancak 1 Haziran sonrasında bu rakam yarı yarıya düşecekmiş. Ne kadar doğru bilmiyorum ama internet sitelerinde bu şekilde yazıyor.

  0 Puan
  • 24 May

   Bitexen dolandırıcılığı diye bir şey söz konusu değil. Bir borsa kurulmuş ve reklam için referanslara kendi kripto parasını dağıtıyor, bunda anormal bişey yok. Hızlı davrananlar çok güzel kazanç elde etti. Bizim iş yerinden bir arkadaş sosyal medyada reklam verip 2k civarı üye yapmış, ve şu anda 8 bin tl civarında gelir elde etti. Halen daha hesaplar onaylanıyor ve para geliyor adama.

   0 Puan
   • 24 May

    yakında ana haber bültenlerinde yüz binlerce kişinin kimlik bilgileri çalındı diye haberler görürseniz şaşırmayın bana hiç güven vermiyor.

    0 Puan
    • 24 May

     Sisteme üye olduğunuzda kimlik fotokopinizi ve ikametinizi yüklüyorsunuz. Bunlarla çok güzel dolandırıcılık işlemleri yapılabilir. Eğer borsa yapmazsa art niyetli hackerlar yapar. Sistem bana güven vermiyor, her an hacklenebilecek bir site gibi geliyor.

     0 Puan
     • 24 May

      Bu kripto parayı ortaya çıkaran kişilerin bugünlerde gayet güzel para kazandığı sistemdir. Kesinlikle uzak durmanızı kazancınızı alıp kaçmanızı tavsiye ederim.

      0 Puan
      • 24 May

       İTÜ Teknokent çıkışlı bir proje, bir borsa projesi, neden bitexen dolandırıcılığı söz konusu olsun ki? Ama nedense gözümde canlanan şey bir odada sürekli para sayan üniversiteden yeni mezun birkaç genç.

       0 Puan
       • 24 May

        Yakın zamanda borsanın balonu patlayacak ve kimse para çekememeye başlayacak. O zaman buralar oldukça eğlenceli bir hale gelecek. Çekirdeğimi alıp sadece izleyeceğim :)

        0 Puan
        • 24 May

         Bazı dönemlerde ortaya çıkıp dağıttığı bedava coinler ile gündem olmayı başaran Bitexen yine yaptı yapacağını. Ödeme çekebilenlerin olduğunu görüyorum ama çok sürdürülebilir bir sistem değil. Daha önceleri 10 kuruş fiyatlama yapan ürün 4-5 TL civarını gördü. Şimdi bu fiyata doğal bir şekilde ulaştı diyebilir miyiz? Bence diyemeyiz.

         Burada bir tahta yapıcı var ve bu tahta yapıcının ben borsanın kendisi olduğu kanaatini taşıyorum. Açmış olduğu hesaplardan kendi trader'ları arasında al sat yaparak yapay bir hacim oluşturuyor. Arada bunu yapıyor ve çekiliyor sonrasında gerçek fiyatı budur diyen bazı yatırımcılar balıklama atlıyor.

         Son günlerini takip ettiyseniz düzenli bir düşüş eylemi gösteriyor bu artık tahta yapıcının biraz işini boşladığını gösteriyor. Arkadaşlara tavsiyem, mevcut bakiye ve karlarını tez vakitte çekerek borsayla ilişiklerini bitirmeleridir.

         0 Puan
         • 22 May

          Üye olduktan sonra sizden ikametgah ve kimlik fotokopisi istiyor. Dolandırılmak için harika bir yöntem! Sizin adınıza hat çıkarabilir, zorlarsa başka borsalara üye olabilir, zibilyon tane usulsüzlüğü yapabilirler. Gerçekten 20-30 liraya bu insanlar bilgilerini nasıl verebiliyorlar, hayret etmemek elde değil.

          0 Puan
          • 5 Tem

           fotokopi cekmesi icin kirtasiyeye kimlik veriyorsun. Banka kagitlarini okumadan imzaliyorsun.isyerine kimlik ikametgah bilgilerini verip her kagiti okumadan imzaliyan zihniyetmi bunlari soyluyor

           0 Puan
          • 22 May

           O sapık gibi mesajları gönderenlerden birisi de benim sebebini açıkladığımda bana hak vereceksiniz.

           Şimdi arkadaşlar ben rehberimdeki herkese, sosyal medyadaki arkadaşlarıma ve forumlara sayısız mesajlar yağdırdım. Sonuç olarak 380 tane referans üye topladım. Her üye topladığımda eski üyelerin sistem tarafından onaylandığını ve hesabıma 40-50 TL arasında değeri olan 10 Exen geçtiğini gördüm.

           Şu anda ise 40 tane referansım onaylandı ve toplamda 1650 TL civarında banka hesabıma para çektim. Benim açımdan baktığınızda 2 günde 1600-1700 TL para havadan kazanmış oldum ve halen daha geliyor.

           0 Puan
           • 22 May

            Ben de aynı şekilde çok fazla denk geliyorum bu yüzden araştırdım. Size verdikleri linkler referanslı üye olmanıza imkan tanıyor. Linke tıklayıp üyelik işlemlerinizi yaptığınızda profil doğrulaması yapmanız gerekiyor. Sonrasında ikinize de 10 Exen veriliyor ama çekim yapabilen var mı, bildiğim yok.

            0 Puan

            Benzer gönderiler