Güncellemek için aşağı sürükleyin

Bitcoin 14 May

Bitcoin'e yatırım yapmam için çok mu geç? Bitcoin balon mu?

0 Puan
 • 14 May

  kesinlikle katılmıyorum, aslında soru şöyle olabilirdi kripto paralar balon mu?

  buna da kesinlikle katılıyorum diyecektim. Kendilerini para olarak adlandıran bir teknoloji hizmeti sunmayan bütün kripto paralar balondur ve hepsi zamanı geldiğinde paylayacak.

  fakat burada dikkat edilmesi gerekilen husus şu bitcoin, etherium tarzı ürünler sadece bir para değil. aynı zamanda bir teknoloji alt yapısıdır. yani bunların alt yapısını kullanan binlerce kripto para ortaya çıktı veya bunların alt yapısıyla yürütülen binlerce farklı sistem geliştiriliyor yani bu büyük sistemlere ihtiyaç var, örneğin x ülkesinde yapılacak olan seçimlerin sonuçlarına müdahale edilebilirlik bu alt yapıların kullanıldığı dünyada sıfırlanmış olacak.

  dolayısıyla balon olmayan bir sisteme henüz daha doğmamışken yapılan hiçbir yatırım geç kalmış değildir buradaki yorumlar şahsımı bağlamakla birlikte yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

  1 Puan
  • 24 May

   genel olarak büyük bir sorunla karşılaşmadım. ödemeler bazen geç gelebiliyor onun dışında büyük bir sıkıntısı yok. birde müşteri hizmetlerine işiniz düşmesi çok çözüm odaklı değiller adamı anırtana kadar yazışmak zorunda bırakıyorlar. müşteri hizmetleri dediğin biraz insana yardımcı olur çaba harcar ne bileyim bunların mantığı çok garip

   0 Puan
   • 14 May

    Bence bitcoin kesinlikle balon değil, hatta gelecekte herkes tarafından kullanılacağını düşünüyorum, yakın bir gelecekte fiziksel para kullanımının ortadan kalkacağını düşünüyorum, bitcoin yatırım yapmak için mantıklı mı? Bence evet. Ama ben olsam bitcoin den ziyade Etherium a yatırım yapmayı düşünürüm, arastirdigim kadarıyla Etherium un Bitcoin i geçeceğini gördüm.

    0 Puan
    • 14 May

     bitcoin balon evet ama yatırım için geç kalmış değilsin bu balon patlayana kadar çok güzel paralar kazanmak mümkün, mesela çiflikbank'ı düşünün uzun süre sistem çalıştı ve ilk girenler çok güzel paralar kazandı. burada da dikkat etmeniz gereken patlayacağı fiyattan değil daha çok şişeceği fiyatlardan satın almak. bunun içinde teknik analiz bilgisi ve sürekli binlerce kanaldan bilgi akışı sağlayabilecek güç gerekiyor.

     kısa vadeli al sat yaparsan çok zarar etmezsin ama 10 yıl sonran btc diye birşey kalmayacak

     0 Puan
     • 14 May

      eğer kısa vadeli düşünüyorsan birkaç ay beklemeni tavsiye ederim şuan fiyat yükseklerde geziyor balinalar ellerindeki lotları millete dağıttı ve toplayacakları zaman yaklaşıyor

      0 Puan
      • 14 May

       bir gün son bilgisayar bozulduğunda ve son ethernet kablosu koptuğunda beyaz adam sanal paranın gerçek hayatta geçmeyen birşey olduğunu anlayacak :)

       0 Puan
       • 14 May

        bu balon patladığında ballandıra ballandıra anlatan herkesin yüzünü merak ediyorum. birisi bir program yazıyor ve bedavaya buradan sanal para üretiyor ve bedavaya ürettiği bu sanal parayı siz binlerce dolar verip alıyorsunuz.

        çok saçma gerçekten

        0 Puan
        • 14 May

         eğer bir balonsa ben bu kadar büyük balon görmedim. neredeyse yüzlerce ülkenin ekonomisi kadar büyük bir sistemden bahsediyoruz. sistem kelimesi bitcoin'i tam olarak ifade eden birşey...

         bitcoin işe yarıyor arkadaşlar kullanılıyor, özgür para trafiğinin en büyük kahramanı olarak hayatımızda fakat bir gün fbi bütün cüzdan sahiplerinin kimliklerini tespit ettik ve küresel ölçekte burada yapılan işlemlerden vergi ödemek zorunda kalacaksanız derse işte o zaman balon olmuş olur.

         biraz önce fiyatını kontrol ettim henüz 1 btc 200 bin dolar olmamış yani geç kalmış değilsiniz.

         0 Puan

         Benzer gönderiler